Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

NEWSLETTER SKIN JET


ALFA ACTIVE z linii TRANSCELL®


CURIAC® FORTE


Coral Sea Power


StemProNeuro


Stem Jet® Cell


WILGOTNA ABRAZJA - ABRAHYDRI®


BROSZURA ABRAHYDRI


URZĄDZENIA


DERMAKOSMECEUTYKI


O MARCE

 

Skontaktuj się z nami

Supernova

Adres: ul. Kurpińskiego 9, 05-806 Komorów

Telefon: 22 759-17-12 • 22 758-04-25

Fax: 22 759-17-12

O MARCE

Supernova – wyłącznym dystrybutorem na Polskę marki Skin Jet

Od 1 września 2009 roku firma SUPERNOVA jest wyłącznym dystrybutorem marki SKIN JET w naszym kraju. Firma SKIN JET GmbH wybrała ponownie firmę SUPERNOVA na swojego oficjalnego przedstawiciela w Polsce.

SKIN JET od prawie 15 lat dostarcza najwyższej klasy produkty kosmetyczne i specjalistyczne urządzenia kosmetyczno-medyczne. Dziś reprezentowana jest, z ogromnym sukcesem w ponad 20 krajach na świecie.

W ciągu 12 lat istnienia na rynku polskim marka SKIN JET dzięki współpracy z firmą SUPERNOVA zdołała wypracować pozycję lidera wśród urządzeń do mikrodermabrazji i zyskała przychylność oraz uznanie wielu prestiżowych salonów piękności oraz klinik dermatologicznych i medycyny estetycznej. Od tego czasu kilkaset gabinetów na terenie naszego kraju z powodzeniem korzysta z urządzeń i kosmetyków wyprodukowanych przez firmę SKIN JET.

Oferta firmy stale się powiększa o nowe produkty, które dostosowują się do potrzeb rynku i indywidualnych wymagań klientów. Najnowsze dzieło firmy SKIN JET to ABRAHYDRI® – urządzenie do wilgotnej abrazji naskórka przy użyciu specjalnych tabletek ABRAHYDRI®TABS, – które gwarantuje uzyskanie spektakularnych efektów terapeutycznych przy zachowaniu przyjemności zabiegu i 100% tolerancji skóry.

wstecz