Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

Fotele i stoliki do manicure oraz pedicure

Jeżeli prowadzą Państwo salon kosmetyczny lub gabinet urody, z pewnością musi być on wyposażony w profesjonalny i wygodny fotel do pedicure, a także funkcjonalny stolik do manicure. Kompleksowa oferta salonu musi być wsparta nowoczesnym sprzętem, dostosowanym do wymogów Klientów. Zapewniamy więc, że nasze produkty wykonane są z solidnych materiałów i są dostosowane do pielęgnacji dłoni i stóp, a więc posiadają regulowane siedziska, ruchome lampki i dodatkowe elementy, takie jak szufladki czy schowki.

Warto zainwestować w tego rodzaju produkty, dzięki którym wykonywanie codziennych usług będzie o wiele bardziej efektywne i sprawi przyjemność zarówno Klientowi, jak i osobie wykonującej zabieg. Jeśli więc chcą Państwo zakupić fotel do pedicure bądź specjalny stolik do manicure, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy satysfakcję.

Stoliki do manicure

Stoliki do manicure

Zobacz pełną ofertę.

więcej

Fotel do pedicure Lemi Podo Basic

Lemi Podo Basic

Komfortowy fotel do pedicure. Elektrycznie regulowany, który zapewnia wygodę ...

więcej
 
wstecz