Medycyna estetyczna, Ginekologia estetyczna, Wyposażenie SPA: sprzęt kosmetyczny do wellness, sauny producent, urządzenia wyszczuplające, do mikrodermabrazji - wyposażenie gabinetów i salonów kosmetycznych - Supernova

Sauny i sprzęt do wellness

Jednym z najlepszych sposobów na relaks i odprężenie są sauny producenta Starpool. Zapewniamy, że sprzęt do wellness, który znajduje się w tej kategorii spełni Państwa wszelkie wymogi i dostarczy wiele satysfakcji. Prezentowane kabiny wykonane są z najlepszych jakościowo tworzyw, zapewniających niezawodność i wiele lat komfortowego użytkowania. Dużym atutem jest również fakt, iż urządzenia te są wielofunkcyjne i mogą pełnić rolę gorącego prysznica czy łaźni.

Świetnie sprawdzają się między innymi przy aromaterapii i muzykoterapii. Profesjonalne wyposażenie SPA i gabinetów kosmetycznych znajdujące się w naszej ofercie to produkty z najwyższej półki, wyróżniające się jednak bardzo atrakcyjną ceną. Warto zapoznać się bliżej z parametrami oferowanych saun i leżanek. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Starpool Raxul

Raxul jest wielofunkcyjną innowacyjną kabiną Spa. Łączy w sobie funkcje ciepłej kąpieli ...

więcej

Starpool Sweet Spa

Jedyna w swoim rodzaju Kabina Sweet Spa jest unikatowym połączeniem prysznica ...

więcej

Starpool Sweet Sauna

Kabina Sweet Sauna firmy Starpool wnosi w przestrzeń wszystkie psychofizyczne...

więcej

Lemi Chaise Lounge

Nowoczesna leżanka o ergonomicznym kształcie, która zapewni klientowi wygodny odpoczynek ...

więcej
 

Cleopatra

Cleopatra to pierwszy ręcznie robiony i podgrzewany szezlong zbudowany z ...

więcej
wstecz